O dealerství

Naše společnost Autodružstvo Znojmo je autorizovaným prodejcem vozů Renault a Dacia. V rámci služeb poskytujeme komplexní servisní služby na vysoké profesionální úrovni. Také nabízíme ojeté vozy a velmi oblíbené půjčování přívěsů.

O nás


Další možnosti spolupráce poskytuje naše karosárna nebo lakovna. Zákazník také může využít služby pneuservisu s možností uložení pneumatik v našich prostorách. Svou nabídku rozšiřujeme o pojištění a financování. Součástí servisu je samozřejmě i zapůjčení vozu po dobu opravy. Servis také disponuje službou Service Mobil a odtahovou službou v případě náhlé závady na Vašem vozu.

Provozovna ve Znojmě byla dokončena a provoz zdejšího velmi oblíbeného servisu začal svojí činnost po kolaudaci dne 15. 10. 1970.

Horácké autodružstvo bylo koncem roku 1989 stabilizované a dobudované. Svojí činností a službami na úseku oprav působilo v 5 okresek Jihomoravského kraje ve svých 14 provozovnách. Specializovalo se na opravy značek ŠKODA, MOSKVIČ, WARBURG, TRABANT, FIANT a OPEL.

Před transformací mělo družstvo 430 členů (v době rozmachu až 460 členů). V roce 1992 se Horácké autodružstvo přetransformovalo na 5 samostatných subjektů a Autodružstvo Znojmo již od této chvíle hospodařilo samostatně.

Hlavní činností Autodružstva Znojmo je autorizovaný prodej a servis vozů ŠKODA, RENAULT a DACIA včetně prodeje ojetých vozidel. Z uvedené historie je vidět dlouholetou tradici v oblasti opravárenství.

Prodáváme vozy značek