NOVÝ RENAULT ARKANA E-TECH FULL HYBRID

hybrid ze své podstaty, prostorné SUV s elegantním profilem
5 plnohodnotných sedadel, konektivita, dynamická jízda
20 pokročilých asistenčních systémů řidiče
dojezd až 1 000 km¹
až 80 % elektrické jízdy ve městě²,
spotřeba již od 4,7 l/100 km

1s plnou nádrží podle údajů WLTP
2doba jízdy v závislosti na stavu baterie a způsobu jízdy/zdroj: Renault interní / 2023
3podle protokolu WLTP, může se lišit v závislosti na variantě a volitelné výbavě

145 k

motor E-Tech full hybrid

1000 km

dojezd

513  l

zavazadlový prostor

20

pokročilých asistenčních systémů řidiče

ark-1.webp

verze esprit Alpine

Vznikla z historické spolupráce designérských týmů Renault a Alpine a dodává vozu Renault Arkana ještě sportovnější vzhled: nová přední maska chladiče s novým logem značky Renault, zcela nový design zadních světlometů, tmavě chromovaný nápis, znak esprit Alpine a 19" disky kol. Exkluzivní design pokračuje i uvnitř. Čalounění z udržitelných materiálů s modrým prošíváním, perforovaný vyhřívaný volant s prošíváním v barvě francouzské trikolóry.

E-Tech full hybrid

E-Tech full hybrid 145 k

Arkana vybavená inovativní hybridní technologií E-Tech vám nabízí nesrovnatelné potěšení z jízdy a vynikající energetickou účinnost. Samodobíjecí hybridní pohonná jednotka inspirovaná světem motorsportu nabízí dokonalé spojení úspornosti a výkonu.

9,3“ multimediální obrazovka a konektivní služby Easy Link

Připojte se jednoduše ke službám Google prostřednictvím multimediálního systému Easy Link a 9,3"* obrazovky. Bezdrátové připojení a zrcadlení obrazovky prostřednictvím aplikací Android Auto™ či Apple CarPlay™ Vám umožní přímý přístup k aplikacím, seznamům skladeb, kontaktům a oblíbeným položkám na centrální obrazovce Vašeho vozu.

active driver assist

Zlepšete svůj jízdní komfort díky systému, který reguluje rychlost podle stavu vozovky, udržuje bezpečnou vzdálenost a zajišťuje udržení vozu v jízdním pruhu. Při zpomalení provozu se vůz automaticky zastaví a znovu rozjede.

Prodáváme vozy značek